Game Of Thrones Oathkeeper Sword Kılıç
Game Of Thrones Oathkeeper Sword Kılıç

Game Of Thrones Oathkeeper Sword Kılıç

  • 4,499.90 TL
  • 4,499.90 TL
DenizBank - BonusCard
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3
2249.95 TL 4500 TL
1499.97 TL 4500 TL
Ücretsiz Kargo
Lord Tywin Lannister'ın Ned Stark'ın kılıcı olan Valyrian çeliğinden dövülmüş ''ICE''ı eritip karşılığında iki farklı çıkardığı kılıçtan biri olan Oathkeeper, Jaime Lannister tarafından Brienne of Tarth'a takdim edilmiştir. Sansa Stark'ı bulup kurtarması ve koruması için Brienne of Tarth'a verilen bu kılıç, Brienne'e tüm yol boyunca eşlik etmektedir. 

Duvarda sergilemek için Tarth hanesinin logolu ahşap sergi plağı ile birlikte gelen Brienne of Tarth'ın ''Oathkeeper' kılıcı, en ince detaylarına kadar özenle işlenmiştir. Yüksek kalitede üretilen bu kılıç Game of Thrones hayranlarının en özel koleksiyon parçalarından biri olmaya aday.

Kılıç 105 cm boyundadır. Bıçak kısmı 81 cm boyundadır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olup kabzasında bronz malzeme kullanılmıştır. 

Marka: Jalic Inc.

Bu bir oyuncak değildir, lütfen çocuklardan uzak yerde muhafaza ediniz. Bu kılıç, dekorasyon ve sergi amaçlı koleksiyon severler için üretilmiştir. 

Lisanslı üründür. 
HBO'nun rekorlar kıran televizyon serisi Game of Thrones serisinde Jaime Lannister tarafından Brienne of Tarth'a verilen ''Oathkeeper'' adlı kılıç şimdi sizlerle buluşuyor.
BU ÜRÜNE BAKANLARIN TERCİH ETTİĞİ ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Spider-Man: Homecoming Head Knocker Statue
349.90 TL
Ücretsiz Kargo
Heroes of The Storm Starcraft Jim Raynor Figure
349.90 TL
Ücretsiz Kargo
Predator Series 17 Serpent Hunter Predator Figure
349.90 TL