Battlelore The Board Game 2nd Edition Kutu Oyunu
Battlelore The Board Game 2nd Edition Kutu Oyunu

Battlelore The Board Game 2nd Edition Kutu Oyunu

  • 499.90 TL
  • 499.90 TL
Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
DenizBank - BonusCard
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3
249.95 TL 500 TL
166.63 TL 500 TL
Ücretsiz Kargo
Oyuna başlarken karşılıklı olarak seçtiğiniz senaryo kartlarıyla Terrinoth'un üzerinde bir tarafta güç ve askeri zekaya sahip asil Daqan Lordlarını yönetecek diğer tarafta kana susamış ve Terrinoth'a kaosu getirmek isteyen Uthuk Y’llan'ı kontrol edeceksiniz. Her iki orduda farklılık yaratacak savaşçı gruplarının bulunduğu oyunda zafer hiç bir zaman kolay kazanılmayacak. Geri dönüşleri engellemek adına konsantrasyon ve stratejik kararların ön plana çıkacağı kutu oyunu aynı zamanda içinde gelen plastik figürlerle de sizi savaşın içine daha çok çekecek. Savaş alanında ordularınızla ilerlerken bölgeleri kontrol altına alırken hem her an çıkacak savaşlara hem de tuzaklara hazırlıklı olmanız gerekiyor. Battlelore The Board Game 2nd Edition kutu oyunu, ilk oyunundan farklı olarak sizlere senaryo özgürlüğü ve ordu kurmakta özgürlük tanıyor böylelikle oyun defalarca farklı şekillerde farklı senaryolar ve farklı stratejiler kullanılarak oynanabiliyor. 

Battlelore The Board Game 2nd Edition bir kutu oyunudur. Oyun tamamen ingilizcedir. Orta düzey ingilizce gerektirmektedir. 

Oyuncu Sayısı: 2 ve daha fazla kişi

Oyun Süresi: 45-90 dakika arası

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 14

Marka: Fantasy Flight Games
Terrinoth'un fantastik dünyasında geçen bu masa oyunu tamamen iki farklı ırkın savaşını en stratejik şekilde kurgulayanın kazanacağı bir şekilde karşınıza çıkarıyor. Aynı anda 2 ve daha fazla kişinin oynayabildiği bu kutu oyunu sizi kendi dünyasına çekecek.
BU ÜRÜNE BAKANLARIN TERCİH ETTİĞİ ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Spider-Man: Homecoming Head Knocker Statue
349.90 TL
Ücretsiz Kargo
Heroes of The Storm Starcraft Jim Raynor Figure
349.90 TL
Ücretsiz Kargo
Predator Series 17 Serpent Hunter Predator Figure
349.90 TL