A Game of Thrones: Hand of the King Card Game
A Game of Thrones: Hand of the King Card Game

A Game of Thrones: Hand of the King Card Game

  • 139.90 TL
  • 139.90 TL
Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
DenizBank - BonusCard
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3
69.95 TL 140 TL
46.63 TL 140 TL
Ücretsiz Kargo
Varys'in etkisini kullanarak en çok hanedan temsilcisini kendiniz için destek olmaya çağıracak ve ''Hand of the King'' siz olacaksınız. 36 adet karttan oluşan bir kare alanda Varys'i tek doğruda hareket ettirerek, ve belli bir hanedanın üyesi üstünde durdurarak, üzerinden hareket ettiğiniz aynı hanedan üyesini de safınıza dahil etmiş olacaksınız. En fazla hanedanı safına dahil eden oyuncu Kral'ın Eli olmaya hak kazanacak. Aynı zamanda güçlü kartlar da ele geçireceğiniz oyunda birden bu kartlar sayesinde tüm gidişatı değiştirebileceksiniz. Mesela Sandor Clegane sayesinde istediğiniz karakteri öldürtçek, Khal Drogo sayesinde Ejderhalar'ın Anası Daenerys Targaryen'ı kendi safınıza çekebileceksiniz. Kral tahtta otursada, Yedi Krallık'ın asıl söz sahibi siz olacaksınız. 

A Game of Thrones: Hand of the King Card Game bir kart oyunudur. Oyun tamamen ingilizcedir. Orta düzey ingilizce gerektirmektedir. 

Oyuncu Sayısı: 2-4 kişi

Oyun Süresi: 15-30 dakika

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 14

Marka: Fantasy Flight Games

Lisanslı üründür. 
Kral etrafında ona yardımcı olacak El'ini arıyordu. Siz ise Kral'ın El'i olmak için başından beri ne gerekiyorsa yapmaya hazırdınız. 2 ila 4 kişi oynayabildiğiniz bu kart oyunu sizi kendi dünyasına çekecek.
BU ÜRÜNE BAKANLARIN TERCİH ETTİĞİ ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Spider-Man: Homecoming Head Knocker Statue
349.90 TL
Ücretsiz Kargo
Heroes of The Storm Starcraft Jim Raynor Figure
349.90 TL
Ücretsiz Kargo
Predator Series 17 Serpent Hunter Predator Figure
349.90 TL