Yardım

Teslimat Takibi

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.
Onaylanan siparişleriniz öncelikle tarafınıza mail ile bildirilir.
Hafta içi saat 13.00 öncesinde vereceğiniz siparişler aynı gün kargo işlemine alınır. Hafta içi, saat 13.00 itibari ile vereceğiniz siparişler ertesi gün kargo işlemine alınır. Hafta sonu vereceğiniz siparişler, takiben ilk iş gününde, pazartesi işleme alınır. İşleme alındıktan sonra, Yurt İçi Kargo teslim süresi 1-4 gündür. Şu an için tek teslimat şeklimiz Yurt İçi Kargo iledir. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.
Teslimat Yöntemi
Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.
sizden