Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Star Wars Diğer Star Wars Karakterleri Star Wars: Edge of the Empire RPG Beginner Game

Star Wars: Edge of the Empire RPG Beginner Game

Resmi Büyüt
 
. . .

Star Wars: Edge of the Empire RPG Beginner Game

Ürün kodu

17112025

 
 
Satış Fiyatı :

249,90 TL

 
Star Wars'un bu RPG oyunuyla artık hayal gücünüzü Star Wars evreniyle iç içe koyacak, bu apayrı dünyada arkadaşlarınızla anlatılan hikayeye göre ilerlemenizi kaydedeceksiniz. 3 ila 5 kişi oynayabildiğiniz bu rol yapma oyunu sizi kendi dünyasına çekecek.
 
 
 
 
Ürün Bilgisi
Dört adet farklı karakterden birini seçerek direk olarak oyuna başlayacaksınız. Her karakterin yapısını öğrenmeniz oyun içinde daha rahat zaman geçirmeniz için şart. Farklı zarlarla farklı sonuçlara ulaşabileceğiniz oyunun içinden ayrıca kural kitabı ve macera kitabı çıkmaktadır. 4 adet 8 sayfalık karakter anlatımının yanı sıra çift taraflı katlanabilir harita ve 14 farklı zar çeşidi de farklı kombinasyonlar için sizlerle buluşuyor. Hikaye anlatılırken haritalarda rahatça ilerleyebilmeniz ve etkileşime geçebilmeniz için 35 farklı karakter ve 5 farklı araç simgesi de kutunun içinden çıkıyor.

Peki rol yapma oyunu nedir? Rol yapma oyunu hep birlikte oynanan anlatılan hikayeye göre şekillenen, kuralları bulunan ve atılan zara göre hareketlerin değişebildiği kazanan veya kaybedenin olmadığı ve herkesin eğlendiği bir oyun türüdür. GM olarak adlandırılan oyunu anlatanın sorumluluğunda olan olayların yine onun yardımıyla veya olmaksızın çözülebildiği, diğer oyuncular tarafından kontrol edilmeyen her karakterin GM tarafından oynandığı bir dünyada kendi hikayenizi veya farklı hikayeleri kullanarak farklı tecrübeler yaşayacaksınız.

Star Wars: Edge of the Empire RPG Beginner Game bir rol yapma oyunudur. Oyun tamamen ingilizcedir. Orta düzey ingilizce gerektirmektedir. 

Oyuncu Sayısı: 3-5 kişi

Oyun Süresi: 1+ saat

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 10+

Marka: Fantasy Flight Games

*Lisanslı üründür. 
 
 
sizden