Yardım

Sipariş Takibi

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak hergün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir.

Hafta içi saat 13.00 öncesinde vereceğiniz siparişleriniz, tarafınıza gönderilen onay mailini takiben, aynı gün kargo işlemine alınır.

Hafta içi saat 13.00 itibari ile vereceğiniz siparişleriniz, tarafınıza gönderilen onay mailini takiben, ertesi gün kargo işlemine alınır.

Haftasonu vereceğiniz siparişleriniz, ilk iş gününü takiben, pazartesi günü onaylanır ve kargo işlemine alınır.

İşleme alındıktan sonra, Yurtİçi Kargo teslim süresi 1-4 gündür.

Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmiktedir.

Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem işyerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir.

 

sizden