Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Video Oyunları Runewars The Board Game Revised Edition Kutu Oyunu

Runewars The Board Game Revised Edition Kutu Oyunu

Resmi Büyüt
 
. . .

Runewars The Board Game Revised Edition Kutu Oyunu

Ürün kodu

17112019

 
 
Satış Fiyatı :

699,90 TL

 
Savaşın, maceranın ve fantastik bir dünyanın içinde kurgulanmış Terrinoth'un topraklarında geçen kutu oyunu Runewars'un dünyasına katılmaya hazır mısınız? 2 ila 4 kişinin oynayabildiği bu kutu oyunu sizi kendi içine çekecek.
 
 
 
 
Ürün Bilgisi
Runewars'ta önemli olan ilk olarak kimin ejderha yazıtlarının bulunduğu 6 bölgeyi de ele geçireceği olduğu için bu uğurda karşınıza çıkan her türlü güçlük ve rakibe karşı üstün gelmeniz gerekiyor. 4 farklı klandan birini seçecek ve mevsim adı verilen turlarda oyunu oynamaya başlayacaksınız. Her mevsimde aynı şeyleri yapamayacağınız gibi aynı yılın içinde de aynı emiri bir daha veremeyeceksiniz. Buzlarla kaplı yollardan sadece kışın geçebilecek, ekinlerinizi belli mevsimlerde alabileceksiniz. Altıgen parçalardan oluşan modüler harita sayesinde her oyun farklı bir şekilde karşınıza şekillenecek. 200'e yakın mini plastik figür, karakter kartları, stratejik kararlar, her an değişebilen oyun içi dengelerle bu oyun sizi ve arkadaşlarınıza harika vakit yaşatacak. 

Runewars The Board Game Revised Edition bir kutu oyunudur. Oyun tamamen ingilizcedir. Orta düzey ingilizce gerektirmektedir. 

Oyuncu Sayısı: 2-4 kişi

Oyun Süresi: 3-4 saat

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 13+

Marka: Fantasy Flight Games

*Lisanslı üründür. 
 
 
sizden