Ana Sayfa Figür & Koleksiyon TV & Sinema Alien Vs. Predator Predator Series 15 Masked Scar Predator Figure

Predator Series 15 Masked Scar Predator Figure

Resmi Büyüt
 
. . .

Predator Series 15 Masked Scar Predator Figure

Ürün kodu

17005298c

 
 
Satış Fiyatı :

349,90 TL

 
NECA'nın 15. Predator figür serisi daha fazlas AVP: Alien vs. Predator temasını sizlere sunuyor. 15. Serinin üçüncü figürü olan Masked Scar Predator tüm aksesuarlarıyla karşınıza çıkıyor.
 
 
 
 
Ürün Bilgisi
2004 filminde beyaz perdede seyirciyle buluşan Alien'ları Predator'le buluşturan bilim kurgu yapıtlarından AVP: Alien vs. Predator şimdi de Neca farkıyla koleksiyoncularla buluşuyor. 14. Predator serisinden sonra 15. seride de Neca'nın karşımıza çıkardığı Scar Predator bu seride 14. seridekinin zıttına maskeli şekilde Predator hayranlarının beğenisine sunuluyor. Serinin Alexa ile birlikte başrolünü paylaşan Scar Predator, bir çok Alien'ın mezarını kendi eliyle hazırlayan, taktikleri ve hızlı düşünmesiyle öne çıkan Predator'lerden biri olarak göze çarpıyor. 30'dan fazla hareket bölgesi ve bu sefer maskeli haliyle gelen Scar Predator ile koleksiyonunuz oldukça genişleyecek. 
 
Predator Series 15 Masked Scar Predator Figürü 21 cm boyundadır. NECA'nın 15. Predators serisi de aynı 14. seride olduğu gibi AVP: Alien vs. Predator filmi üzerine kurgulanmıştır. 
 
Marka: NECA
 
*Lisanslı üründür.
 
 
sizden