Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Game of Thrones A Game of Thrones: Hand of the King Card Game

A Game of Thrones: Hand of the King Card Game

Resmi Büyüt
 
. . .

A Game of Thrones: Hand of the King Card Game

Ürün kodu

17112031

 
 
Satış Fiyatı :

139,90 TL

 
Kral etrafında ona yardımcı olacak El'ini arıyordu. Siz ise Kral'ın El'i olmak için başından beri ne gerekiyorsa yapmaya hazırdınız. 2 ila 4 kişi oynayabildiğiniz bu kart oyunu sizi kendi dünyasına çekecek.
 
 
 
 
Ürün Bilgisi
Varys'in etkisini kullanarak en çok hanedan temsilcisini kendiniz için destek olmaya çağıracak ve ''Hand of the King'' siz olacaksınız. 36 adet karttan oluşan bir kare alanda Varys'i tek doğruda hareket ettirerek, ve belli bir hanedanın üyesi üstünde durdurarak, üzerinden hareket ettiğiniz aynı hanedan üyesini de safınıza dahil etmiş olacaksınız. En fazla hanedanı safına dahil eden oyuncu Kral'ın Eli olmaya hak kazanacak. Aynı zamanda güçlü kartlar da ele geçireceğiniz oyunda birden bu kartlar sayesinde tüm gidişatı değiştirebileceksiniz. Mesela Sandor Clegane sayesinde istediğiniz karakteri öldürtçek, Khal Drogo sayesinde Ejderhalar'ın Anası Daenerys Targaryen'ı kendi safınıza çekebileceksiniz. Kral tahtta otursada, Yedi Krallık'ın asıl söz sahibi siz olacaksınız. 

A Game of Thrones: Hand of the King Card Game bir kart oyunudur. Oyun tamamen ingilizcedir. Orta düzey ingilizce gerektirmektedir. 

Oyuncu Sayısı: 2-4 kişi

Oyun Süresi: 15-30 dakika

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 14+

Marka: Fantasy Flight Games

*Lisanslı üründür. 
 
 
sizden