Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Game of Thrones Game Of Thrones Lannister Shield - Lannister Hanesi Kalkanı

Game Of Thrones Lannister Shield - Lannister Hanesi Kalkanı

Resmi Büyüt
 
. . .

Game Of Thrones Lannister Shield - Lannister Hanesi Kalkanı

Ürün kodu

17072012

 
 
Satış Fiyatı :

4.199,90 TL

 
HBO'nun rekorlar kıran televizyon serisi Game of Thrones şimdi karşınıza Lannister hanesinin birebir boyuttaki lisanslı kalkanı ile geliyor.
 
 
 
Bu Üründen Adet
 
Ürün Bilgisi
Duvarda sergilemek için asma bölümü bulunan Lannister ordusunun kalkanı, aynı zamanda kalkanın arka tarafındaki gözleri sayesinde 3 kılıcı da kalkan arkasında sergilemenize olanak sağlıyor. Game of Thrones serisinindeki Lannister hanesinin üzerinde aslan logosu bulunan kalkanının bire bir replikasıdır. Yüksek kalitede üretilen bu kalkan Game of Thrones hayranlarının en özel koleksiyon parçalarından biri olmaya aday. Özel olarak lisanslı üretilen her kalkan özel olarak numaralandırılmıştır.

Kalkan 3.5 kilo ağırlığındadır. 60 cm çapındadır. Soğuk haddeli çelikten üretilmiş tutma bölümü bulunmaktadır. Üzerinde kabartmalı Lannister hanedanının ''Aslan'' logosu bulunmaktadır. Fiberglass ve Resin malzemeden üretilmiştir.

Üretim adeti: 1,000

Marka: Jalic Inc.

*Bu bir oyuncak değildir, lütfen çocuklardan uzak yerde muhafaza ediniz. Bu kalkan, dekorasyon ve sergi amaçlı koleksiyon severler için üretilmiştir. 

*Lisanslı üründür. 
 
 
sizden