Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Game of Thrones Game Of Thrones Needle Sword of Arya Stark Kılıç

Game Of Thrones Needle Sword of Arya Stark Kılıç

Resmi Büyüt
 
. . .

Game Of Thrones Needle Sword of Arya Stark Kılıç

Ürün kodu

17072008

 
 
Satış Fiyatı :

3.799,90 TL

 
HBO'nun rekorlar kıran televizyon serisi Game of Thrones serisinde Stark hanedanının kızlarından Arya Stark'ın meşhur Needle kılıcı şimdi sizlerle buluşuyor.
 
 
 
Bu Üründen Adet
 
Ürün Bilgisi
Küçüklüğünden beri dövüşe meraklı olan Arya'ya abisi Jon Snow tarafından verilen bu özel kılıç Arya'nın her daim yanında gördüğümüz, ufak boyuna rağmen Arya'nın hayatını kurtarmaya yetecek keskinlikte, Winterfell'in demircisi Mikken tarafından dövülmüş olup inceliği ve küçüklüğüyle Arya'nın kıvraklığını buluşturup onu Westeros'ta yalnız bırakmayan yegane yoldaşı olmuştur.  

Duvarda sergilemek için Stark hanesinin ''Dire Wolf'' logolu ahşap sergi plağı ile birlikte gelen Arya Stark'ın devasa ''ICE'' kılıcı, en ince detaylarına kadar özenle işlenmiştir. Yüksek kalitede üretilen bu kılıç Game of Thrones hayranlarının en özel koleksiyon parçalarından biri olmaya aday.

Kılıç 77 cm boyundadır. Bıçak kısmı 57 cm boyundadır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olup kabzasında deri ve pirinç malzeme kullanılmıştır. 

Marka: Jalic Inc.

*Bu bir oyuncak değildir, lütfen çocuklardan uzak yerde muhafaza ediniz. Bu kılıç, dekorasyon ve sergi amaçlı koleksiyon severler için üretilmiştir. 

*Lisanslı üründür. 
 
 
sizden