Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Star Wars Diğer Star Wars Karakterleri Star Wars Death Star Millenium Falcon Mugs Set Bardak Seti

Star Wars Death Star Millenium Falcon Mugs Set Bardak Seti

Resmi Büyüt
 
. . .

Star Wars Death Star Millenium Falcon Mugs Set Bardak Seti

Ürün kodu

15092206

 
 
Satış Fiyatı :

179,91 TL

 
Star Wars'un bitmek tükenmek bilmeyen yepyeni ürünleriyle tekrardan karşınızdayız. 3 adet kupa bardaktan oluşan bu seti üst üste koyduğunuzda ortaya çıkan Death Star & Millenium Falcon temasıyla etrafa çok dekoratif bir hava katacaksınız.
 
 
 
Bu Üründen Adet
 
Ürün Bilgisi
Enflasyonla Topkeyün mücadele programı kapsamında bu üründe 10% indirim uygulanmıştır.

Death Star ve Millenium Falcon'u bu 3'lü bardak setiyle karşı karşıya getirmek şimdi sizin elinizde. Bütün bardakları haznelerine sırayla yerleştirin ve Star Wars'un o meşhur uzay gemisi savaş sahnelerinden biriyle karşı karşıya gelin. Tie Fighter'lar, X-Wing'ler, Millenium Falcon ve Death Star görselinin ortaya çıkacağı bu 3'lü bardak setiyle Star Wars filmini istediğiniz iki arkadaşınızla kahveler eşliğinde rahat rahat izleyeceksiniz. 

Star Wars Death Star Millenium Falcon Mugs Set Bardak Seti 3 adet bardaktan oluşmaktadır. Bardaklar seramik malzemeden üretilmiştir. Yanında 3 bardağı birlikte tutan metal rafı ile birlikte gelmektedir. 

Marka: SD Toys

*Lisanslı üründür.
 
 
sizden