Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Game of Thrones Game of Thrones The Board Game Kutu Oyunu İngilizce

Game of Thrones The Board Game Kutu Oyunu İngilizce

Resmi Büyüt
 
. . .

Game of Thrones The Board Game Kutu Oyunu İngilizce

Ürün kodu

14112001

 
 
Satış Fiyatı :

499,90 TL

 
Kral Robert Baratheon öldü ve Westeros toprakları için savaş başladı. Tahtın sahibi olmaya hazır mısın? 3 ila 6 kişinin birlikte oynayabildiği bu kapsamlı kutu oyunu sizi kendi içine çekecek.
 
 
 
Bu Üründen Adet
 
Ürün Bilgisi
Fantasy Flight Games'in Game of Thrones'un bu kutu oyunuyla kendi adından söz ettirmeye devam ettiği ürün, hem Game of Thrones hayranları için hem kutu oyunu sevenler için dört dörtlük bir heyecan ve eğlence sunuyor. Game of Thrones The Board Game Second Edition önceki ek paketlerin yanı sıra, yeni kartlar ve özelliklerin de dahil edildiği bu ikinci versiyonda Yedi Krallığı ele geçirmeye çalışırken bu uğurda elinizden geleni ardınıza koymamanız gerekiyor. Özgür Halk'ın kuzeyden gelmesi gibi Westeros'ta aynı zamanda karşınıza çıkabilecek güçlüklere karşı bazen hep beraber savaşmanız gerekse de oyunun sonunda Westeros'un en fazla kısmına sahip olan tahtta oturmaya hak kazanacak.

Game of Thrones The Board Game Second Edition bir kutu oyunudur. Oyun tamamen İngilizcedir. Orta düzey İngilizce gerektirmektedir. Ürün 2nd Edition olan ikinci, geliştirilmiş versiyondur. 

Oyuncu Sayısı: 3-6 kişi

Oyun Süresi: 2-4 saat

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 14+

Marka: Fantasy Flight Games

*Lisanslı üründür. 
 
 
sizden