Ana Sayfa Figür & Koleksiyon TV & Sinema Guardians of the Galaxy We Are Groot Limited Gift Set

Guardians of the Galaxy We Are Groot Limited Gift Set

Resmi Büyüt
 
. . .

Guardians of the Galaxy We Are Groot Limited Gift Set

Ürün kodu

16005254

 
 
Satış Fiyatı :

149,90 TL

 
Marvel'ın son zamanlarda çizgi romanından sonra beyaz perdeye uyarladığı ve ilk filminin başarısından sonra devam filmini çekme kararı aldığı Guardians of the Galaxy şimdi de içinde kulaklık, Body Knocker, iki adet Scaler bulunan bu harika hediye setiyle sizlerin karşısına çıkıyor.
 
 
 
 
Ürün Bilgisi
We are Groot! hediye setiyle önümüz arkamız sağımız solumuz Groot olacak. Guardians of the Galaxy'nin sevilen karakteri Groot'un bu setinden çıkan ürünleriyle Groot özleminizi tamamen karşılayacaksınız. Setin içinde bulunan Groot kulaklık ile şimdi müzik dinlemenin farkına varırken, yine setin içinden çıkan iki farklı Groot Scaler ile kulaklığınızdan Groot'ları sallandırabileceksiniz. Son olarak ta setin içindeki Body Knocker ile Groot ta müziğin ritmine kendini kaptıracak ve sağa sola dans edecek. Body Knocker ışık altında çalışmaktadır, herhangi bir bateriye ihtiyaç duymamaktadır.

Setin içinden 1 adet kulaklık, 2 adet Scaler ve 1 adet Body Knocker çıkmaktadır. Groot Body Knocker figürü 15 cm boyundadır. Işıkta çalışmaktadır, pile ihtiyaç duymaz.

Marka: NECA

*Lisanslı üründür.
 
 
sizden