Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Marvel Diğer Marvel Karakteri Guardians of the Galaxy Dancing Baby Groot

Guardians of the Galaxy Dancing Baby Groot

Resmi Büyüt
 
. . .

Guardians of the Galaxy Dancing Baby Groot

Ürün kodu

15131001

 
 
Satış Fiyatı :

299,90 TL

 
Guardians of the Galaxy'nin son sahnesine dansıyla imzasını atan Baby Groot şimdi gerçekten de şarkı eşliğinde dans eden bu figürüyle sizlerin karşısına çıkıyor.
 
 
 
Bu Üründen Adet
 
Ürün Bilgisi
Evet, yanlış duymadınız. Groot gerçekten dans eden haliyle sizlerin karşısına çıkıyor. ''I am Groot'' repliği, cana yakın karakteri ve Guardians of the Galaxy filminin kapanış sahnesindeki dansıyla dünya çapında milyonlarca hayran edinen Groot şimdi aynı kapanış sahnesindeki beyaz saksıdaki Baby Groot hali ve Jackson 5'ın ''I want you back'' müziği eşliğinde dans eden bu figürü ile dans ettiği her saniye keyfinizi yerine getirecek. İsterseniz her duyduğu seste kendince dans etmeye bırakabilir veya düğmesine basarak Jackson 5'ın ''I want you back'' şarkısını çalıp aynı anda kesintisiz dans edebilir. Herşeyin ötesinde Groot'un en güzel hali ya çok güzel bir hediye olacak ya da Galaksinin Koruyucuları'nın en popüler karakteri hep yanınızda olacak. En iyisi hem sevdiklerinize hem kendinize hediye etmek olacak gibi gözüküyor. 

Guardians of the Galaxy Dancing Baby Groot figürü 24 cm boyundadır. 3 adet AA pil ile çalışmaktadır. Piller pakete dahildir. 

*Lisanslı üründür.
 
 
sizden