Ana Sayfa Figür & Koleksiyon TV & Sinema Diğer Film Lisansları Ghostbusters Vinz Clortho Art Scale Statue

Ghostbusters Vinz Clortho Art Scale Statue

Resmi Büyüt
 
. . .

Ghostbusters Vinz Clortho Art Scale Statue

Ürün kodu

17161011

 
 
Satış Fiyatı :

1.199,90 TL

 
Iron Studios Ghostbusters filminde Gozer'ın hizmetkarlarından biri olan Vinz Clortho'nun Art Scale modellemeli el boyaması heykelini koleksiyonerlerle buluşturuyor.
 
 
 
Bu Üründen Adet
 
Ürün Bilgisi
Ivan Reitman'ın ikonik ve kültleşmiş filmi Ghostbusters'ın harika heykelleri şimdi Iron Studios farkıyla karşınıza çıkıyor. Muhasebeci Louis Tully'nin vucüduna giren ve Gozer the Gozerian'ın hizmetkarlığını yapan iki şeytani hayaletten biri olan Vinz Clortho, Iron Studios'un yaptığı bu özel heykel ile aynı filmindeki tiplemesi baz alınarak gerçek hayata taşınıyor. Limitli üretiminin yanı sıra, elde boyanmış bu polystone heykel Ghostbusters severlerin koleksiyonlarını süsleyecek detaylara sahip. Diğer Iron Studios'un Ghostbusters modellerini birleştirmeniz sayesinde harika bir Diorama oluşturacak bu heykel serisini kaçırmak istemeyeceksiniz. 

Ghostbusters Vinz Clortho Art Scale Statue heykel 15 cm yüksekliğinde olup 1:10 ölçekli olarak polystone malzemeden hazırlanmıştır. Iron Studios'un diğer Ghostbusters heykel serisiyle uyumludur.
 
Marka: Iron Studios
 
*Lisanslı üründür.
 
 
sizden