Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Game of Thrones Game Of Thrones Oathkeeper Sword Kılıç

Game Of Thrones Oathkeeper Sword Kılıç

Resmi Büyüt
 
. . .

Game Of Thrones Oathkeeper Sword Kılıç

Ürün kodu

17072009

 
 
Satış Fiyatı :

4.499,90 TL

 
HBO'nun rekorlar kıran televizyon serisi Game of Thrones serisinde Jaime Lannister tarafından Brienne of Tarth'a verilen ''Oathkeeper'' adlı kılıç şimdi sizlerle buluşuyor.
 
 
 
Bu Üründen Adet
 
Ürün Bilgisi
Lord Tywin Lannister'ın Ned Stark'ın kılıcı olan Valyrian çeliğinden dövülmüş ''ICE''ı eritip karşılığında iki farklı çıkardığı kılıçtan biri olan Oathkeeper, Jaime Lannister tarafından Brienne of Tarth'a takdim edilmiştir. Sansa Stark'ı bulup kurtarması ve koruması için Brienne of Tarth'a verilen bu kılıç, Brienne'e tüm yol boyunca eşlik etmektedir. 

Duvarda sergilemek için Tarth hanesinin logolu ahşap sergi plağı ile birlikte gelen Brienne of Tarth'ın ''Oathkeeper' kılıcı, en ince detaylarına kadar özenle işlenmiştir. Yüksek kalitede üretilen bu kılıç Game of Thrones hayranlarının en özel koleksiyon parçalarından biri olmaya aday.

Kılıç 105 cm boyundadır. Bıçak kısmı 81 cm boyundadır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olup kabzasında bronz malzeme kullanılmıştır. 

Marka: Jalic Inc.

*Bu bir oyuncak değildir, lütfen çocuklardan uzak yerde muhafaza ediniz. Bu kılıç, dekorasyon ve sergi amaçlı koleksiyon severler için üretilmiştir. 

*Lisanslı üründür. 
 
 
sizden