Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Game of Thrones Game of Thrones King Robert Warhammer 112 cm

Game of Thrones King Robert Warhammer 112 cm

Resmi Büyüt
 
. . .

Game of Thrones King Robert Warhammer 112 cm

Ürün kodu

13072002

 
 
Satış Fiyatı :

1.999,90 TL

 
Kral Robert'ın Warhammer'ı türkçesiyle Savaş Çekici şimdi 1'e 1 boyutuyla, dünya çapında sadece 2,000 adet üretimiyle Taht Oyunları hayranlarıyla buluşuyor.
 
 
 
 
Ürün Bilgisi
Sergi plağı ile gelen bu Warhammer King Robert Baratheon'un Taht Oyunları'nın Buz ve Ateş'in Şarkısı kısmındakinin bire bir replikasıdır. Yüksek kalitede üretilen bu savaş çekici Game of Thrones hayranlarının en özel koleksiyon parçalarından biri olmaya aday. Özel lisanslı üretilmiş bu çekiç, devasa boyutunun yanı sıra dünya çapında sadece 2,000 adet üretilerek nadide bir koleksiyon eşyası olma özelliğini taşıyor. Özel sertifikası ile birlikte gelmektedir.

Warhammer 112 cm uzunluğundadır. 4.5 kilo ağırlığındadır. Kabzası gerçek deriyle kaplı olup 24 ayar altın halkalarla desteklenmiştir. Çekiç kısmında altın boya kullanılmış antik metalden üretilmiştir. Çekiç kısmı 37 cm uzunluğundadır.

*Bu bir oyuncak değildir, lütfen çocuklardan uzak yerde muhafaza ediniz. Bu dev çekiç, dekorasyon ve sergi amaçlı koleksiyon severler için üretilmiştir. 

*Lisanslı üründür. 
 
 
sizden