Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Game of Thrones Game of Thrones 4D Puzzle Westeros 1500'lük Yapboz

Game of Thrones 4D Puzzle Westeros 1500'lük Yapboz

Resmi Büyüt
 
. . .

Game of Thrones 4D Puzzle Westeros 1500'lük Yapboz

Ürün kodu

14097001

 
 
Satış Fiyatı :

199,90 TL

 
Game of Thrones hayranlarına özel olarak tasarlanan bu 3 boyutlu yapboz setiyle Westeros'u yeni baştan yaratın, Taht Oyunları dünyasını siz yaratın.
 
 
 
 
Ürün Bilgisi
HBO'nun dünya çapında tanınan televizyon serisi Game of Thrones ürünlerinin ardı arkası kesilmiyor. Game of Thrones'un bu 3 boyutlu yapbozu, Westeros'u gerçek hayata taşımak isteyenler için en bulunmaz ürünlerden biri. 1500'den fazla parçası bulunan bu yapboz ile Westeros'un tüm bölgelerini keşfe çıkacak, Taht Oyunları dünyasının derinliklerine dalacaksınız.

En alt tabakasında bulunan 1000 parçalık set ile Westeros'un temellerini atacak, üstündeki 200 parçalık set ile Westeros'un peyzajisini yeniden oluşturacaksınız. 3. ve en üst kısımda bulunan bölüme de minyatür 3D modeller ekleyerek Westeros'un önemli şehirlerini ve kalelerini inşa ederek dev bir Westeros haritasına kavuşacaksınız. 45 adet bayrak, 10 adet hanedan mühürü, 5 adet savaş damgası ile harita üzerindeki alanları, hanedanları ve savaş bölgelerini işaretleyecek, yanında gelen kitapçığı ile Westeros'un gizemini en ayrıntısına kadar keşfedeceksiniz. 


75 cm x 45 cm x 5 cm boyutlarındadır. 

*Lisanslı üründür.
 
 
sizden