Ana Sayfa Figür & Koleksiyon TV & Sinema Alien Vs. Predator Aliens: Life-Size Alien Egg and Facehugger with LED Lights

Aliens: Life-Size Alien Egg and Facehugger with LED Lights

Resmi Büyüt
 
. . .

Aliens: Life-Size Alien Egg and Facehugger with LED Lights

Ürün kodu

16005277

 
 
Satış Fiyatı :

7.499,90 TL

 
1986 yılında sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran Aliens filminde seyircinin karşısına çıkan Alien yumurtası ve Facehugger şimdi Neca sayesinde tam 92 cm'lik gerçek boyutuyla evinize geliyor.
 
 
 
Bu Üründen Adet
 
Ürün Bilgisi
 
Şimdi istediğiniz odayı Alien'ların çoğalması için kullanabilirsiniz. Bu LED ışıklarla birlikte aynı filmdeki gibi ışık detayları verebilen Alien yumurtasının aynı zamanda esnek kapakları sayesinde üst kısmını açık veya kapalı tutabilecek, içinden çıkan devasa Facehugger'ı da ister iç kısmında isterseniz de ayrı olarak sergileyebileceksiniz. Neca'nın Alien ile alakalı olarak şu ana kadar çıkardığı en devasa ürün olan Alien Egg & Facehugger ayrıca tüm detayları daha iyi yansıtmak için özel olarak elde boyanmış. İster koleksiyonluk olarak saklayın, ister Cadılar Bayramı dekorasyonu olarak kullanın, isterseniz de misafirlerinize beklenmedik bir sürpriz gerçekleştirin. Her halükarda Alien hayranıysanız en favori ürününüz bu olacaktır.
 
Aliens: Life-Size Alien Egg and Facehugger with LED Lights yumurta 92 cm boyundadır. Facehugger 1 metre boyundadır. Yumurtanın içi ışıklıdır. Düğmeye basınca parlamaktadır. 3 adet AAA pil ile çalışmaktadır. Latex malzemeden üretilmiştir. Elde boyanmıştır. 
 
Marka: NECA
 
*Lisanslı üründür.
 
 
sizden